Zoom out
Zoom in
Previous page
1/11
Next page
© 2015 Body Action Enterprise Co., Ltd. Alle rechten voorbehouden.
MADE IN CHINA
Maximale belasng: 150 kg
GEBRUIKERSHANDLEIDING
Lees de veiligheidsmaatregelen en instruces in
deze handleiding aandachg door alvorens dit
apparaat te gebruiken en bewaar de handleiding
voor toekomsge raadpleging.
BJ-10488
BEKEND VAN
1


Need help? Post your question in this forum.

Forumrules


Content of pages


  • Page 1

    BEKEND VAN

    BJ-10488

    GEBRUIKERSHANDLEIDING

    © 2015 Body Action Enterprise Co., Ltd. Alle rechten voorbehouden.

    MADE IN CHINA

    Lees de veiligheidsmaatregelen en instructies in
    deze handleiding aandachtig door alvorens dit
    apparaat te gebruiken en bewaar de handleiding
    voor toekomstige raadpleging.

    Maximale belasting: 150 kg



  • Page 2

    WAARSCHUWING
    1. Raadpleeg voordat u met dit of een ander oefeningsprogramma begint een arts
    of andere gekwalificeerd zorgverlener in de gezondheidzorg, die u kan helpen
    bij het plannen van een programma dat geschikt is voor uw leeftijd en
    lichamelijke conditie. Dit is vooral belangrijk indien u ouder bent dan 65 of
    reeds bestaande gezondheidsproblemen heeft. Wij aanvaarden geen
    aansprakelijkheid voor persoonlijk letsel of schade aan eigendommen
    veroorzaakt door of door het gebruik van dit product.
    2. Plaats het apparaat op een stevige, vlakke ondergrond met een beschermlaag
    voor uw vloer of tapijt. Om veiligheidsredenen, dient ten minste 0,5 meter vrije
    ruimte rondom het apparaat te zijn.
    3. Het is belangrijk om kinderen, huisdieren, meubilair en andere objecten uit de
    buurt van dit apparaat te houden tijdens het gebruik.
    4. Controleer het apparaat vóór elk gebruik om te zorgen dat alle onderdelen zijn
    gemonteerd en alle moeren, bouten, knoppen, pennen zijn aangedraaid en op
    de juiste plaats zitten.

    Veiligheidsinstructies

    01

    Onderdelentekening

    02

    Onderdelenlijst

    03

    Onderdelenoverzicht

    04

    Gebruik van het product

    06

    Trainingsmethode

    15

    7. Plaats uw handen en vingers niet onder het apparaat terwijl het wordt gebruikt.
    Houd uw handen weg bij bewegende delen.

    OPWARMEN

    16

    8. Zorg ervoor dat lang haar is opgebonden om te voorkomen dat het haar in het
    apparaat verstrikt raakt.

    Benodigde oppervlakte voor veilig gebruik

    19

    5. DIT APPARAAT IS NIET GESCHIKT VOOR KINDEREN. Laat kinderen niet op of
    rondom het apparaat spelen.
    6. Vóór elke trainingssessie altijd eerst opwarmen en strekken. Indien u licht in uw
    hoofd of duizelig, misselijk of kortademig wordt, of pijn op de borst, een
    onregelmatig hartslag of andere abnormale symptomen ervaart, dient u
    onmiddellijk te STOPPEN met de oefening.RAADPLEEG ONMIDDELLIJK EEN
    ARTS.

    9. Draag altijd geschikte fitnesskleding en schoenen tijdens het gebruik van het
    apparaat. Draag geen loszittende kleding. Draag geen schoenen met lederen
    zolen of hoge hakken.
    10. Train op uw aanbevolen trainingsniveau. Ga niet door tot u uitgeput raakt.
    Indien u pijn of andere afwijkende symptomen ervaart, dient u onmiddellijk te
    STOPPEN met de oefening. Raadpleeg onmiddellijk uw arts.
    11. Dit apparaat is ontworpen en bedoeld voor thuisgebruik binnenshuis, niet voor
    commercieel gebruik.

    Om letsel of beknelling te voorkomen bij het
    verplaatsen van het apparaat, dient u het
    basisplateau te vergrendelen door op het bolletje
    van de borgpen (#30) drukken terwijl het
    basisplateau (#37) haaks en recht staat.

    01



  • Page 3

    ONDERDELENTEKENING

    ONDERDELENLIJST

    1
    2

    4

    4

    50

    6

    51
    8
    9
    50

    7
    51
    10

    13

    14
    16
    17

    18

    8

    8

    18

    9
    8
    20

    27

    02

    Nr.

    Benaming

    Specificatie

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    32
    33
    34
    35
    36
    37
    38
    39
    40
    41
    42
    43
    44
    45
    46
    47
    48
    49
    50
    51

    Kruisschroef met platte kop
    Handvatafdekking
    Polyesterschuim
    Puck
    Buisafdekdop
    Handgreep
    Inbusbout
    Nylon moer
    Ring
    Verstelbare buis
    30 zeskants plugdoppen
    Afdekdop
    Draaiknop
    Verstelbare basisbuis
    38 zeskants plugdoppen
    Kruisschroef met platte kop
    Afdekkingsplaatje
    Inbusbout
    Ring
    Inbusbout
    Magnetische vergrendeling
    Aandrijfbuis-Set
    Blokkeerrubber
    Voorste kabelgeleider
    Inbusbout
    Spilbus (onder)
    Statief
    Rubberen voet
    Gesp
    Borgpen met bolletje
    Draaiplateau
    Kogellager zitting
    Kogellager
    Beeldscherm
    Beeldschermknop
    Sticker
    Basisplateau
    Ring
    Inbusbout
    Spilbus (boven)
    Pedaalbuis-set
    Kruisschroef met platte kop
    Nylon moer
    Inbusbout
    Ring
    Draadeindspindel
    Draadeind
    Inbusbout
    Zeskant bout
    Zeskant moer
    Moerafdekking

    M5x12L
    1"x3Tx300

    M8x40L
    M8x8.0T (gaat op 13)
    8x16x1.5T
    30x1.5x666

    30x1.5x688
    M6x15L
    M8x16L
    8x25x2.0T
    M8x55L

    M8x25L

    E7

    7/16

    6x16x1.5T
    6x16x1.5T
    M6x8L

    M5x15L
    M10x9.5T
    M10x25L
    10x20x1.0T
    5x375L
    M10x35L
    M8x30L
    M8x5.5T(gaat op 12)

    03

    Aantal
    1
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    2
    1
    1
    12
    1
    2
    4
    6
    2
    2
    2
    4
    1
    2
    1
    4
    8
    8
    1
    2
    4
    2
    4
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2
    1
    2
    4
    1
    1
    1
    1
    1
    1



  • Page 4

    ONDERDELENOVERZICHT

    HET PRODUCT MONTEREN

    1

    27 Statief

    Plaats de (14) onderste helft van de verstelbare buis (27) in het statief.
    Schroef de (20) inbusbout M8 x 55L, (9) platte ring x 2 en de (50) zeskantmoer M8 x 2 vast met de ringsleutel en de inbussleutel.
    Beide (20) inbusbouten M8 x 55L dienen strak te worden aangedraaid.

    27
    50

    14 Verstelbare buis - basis

    10 Verstelbare buis

    14

    9
    20

    13 Knop
    4 Puck

    50

    6 Handvat

    #20 M8X55 2PCS

    2 Handvatafdekking

    17 Afdekkingsplaatje

    9

    #9 2PCS

    #50 M8 2PCS
    7# Inbusbout M8x40mm x2

    1# Kruisschroef met platte kop M5x12mm x1

    Ringsleutel x 1

    20# Inbusbout M8x55mm x2

    16# Kruisschroef met platte kop M6x15mm x1 9# Platte ring x4

    18# Inbusbout M8x20mm x1

    50# Nylon moer M8x8t x6

    04

    20

    51# Moer afdekking x2

    Inbussleutel x 1

    ringsleutel

    inbussleutel
    05



  • Page 5

    HET PRODUCT MONTEREN

    2

    HET PRODUCT MONTEREN

    3

    Draai de (18) inbusbout M8 x 16 vast met de inbussleutel.

    Plaats het (17) afdekplaatje, draai vervolgens de (16)
    kruisbout M6 x 15L vast.

    16

    18
    17

    18

    16
    #16 M6X15 1PC

    #18 M8X16 1PC

    Inbussleutel

    Inbussleutel

    06

    07



  • Page 6

    HET PRODUCT MONTEREN

    HET PRODUCT MONTEREN

    4

    Steek de (10) verstelbare buis in de (14)
    Onderste helft van de Verstelbare buis.
    Stel de (10) verstelbare buis af op de juiste hoogte
    en vergrendel deze met de (13) knop.

    6

    5

    Plaats het (6) handvat op de (10) verstelbare buis.
    Draai de (7) inbusbout M8 x 40L x 2, (9) platte ring x 2 en
    (50) zeskantmoer M8 x 2 vast met de ringsleutel en de
    inbussleutel.

    50
    9

    7

    50
    9

    #13 M12 1PC

    7

    10

    10

    13
    14
    #7 M8X40 2PCS

    ringsleutel

    #9 2PCS

    #50 M8 2PCS
    inbussleutel

    08

    09



  • Page 7

    HET PRODUCT MONTEREN

    HET PRODUCT MONTEREN

    4

    6

    Schuif de (2) handvatafdekking op zijn
    plaats en vergrendel deze met de (1)
    kruisbout M5 x 12L

    4

    1

    1

    2

    7

    Steek de (4) pucks in de beide uiteinden van de (6)
    handvatbuis en vergrendel deze aan de onderkant
    met twee (50) zeskantmoer M8 x 5.5T.
    Klik de (51) boutafdekking erop.

    50

    2

    6 4

    50
    51

    4

    51

    50

    50

    51

    51

    ringsleutel

    #1 M5X12 1PC
    #4 M8 2PCS

    #50 M8 2PCS

    #51
    inbussleutel

    10

    11

    2PCS



  • Page 8

    HET PRODUCT MONTEREN

    8

    GEBRUIK VAN HET PRODUCT

    Verbind de draad aan de achterkant van de computer.
    Plaats 1xAAA batterij.
    Klik de Elektronische display op zijn plek.

    Ontgrendel de (30) borgpen door aan het bolletje te
    trekken alvorens aan de oefening te beginnen.

    Om letsel of beknelling te voorkomen bij het
    verplaatsen van het apparaat, dient u het
    basisplateau te vergrendelen door op het bolletje
    van de borgpen (#30) drukken terwijl het
    basisplateau (#37) haaks en recht staat.

    12

    13



  • Page 9

    GEBRUIK VAN HET PRODUCT

    TRAININGSMETHODE

    HET HANDVAT KAN OP 5 HOOGTES WORDEN AFGESTELD

    Trainingsmodus A
    • Ga op het basisplateau staan
    • Houd de pucks op de uiteinden van het handvat met uw handen vast.
    • Draai naar links en rechts en zet daarbij kracht vanuit uw middel.
    • Uw boven- en onderlichaam dienen in tegengestelde richting te draaien.
    Voor een meer intensieve training, kunt u de volgende oefeningen doen:
    B) Ga door uw knieën wanneer u van links naar rechts en zet daarbij kracht
    vanuit uw middel.
    C) Sta op de bal van beide voeten op de draaiplateaus met beide hielen vrij
    van de plaat en draai naar links en naar rechts.

    MAX
    MIN

    120CM

    106CM

    68CM

    68CM

    72CM

    72CM

    MONITORFUNCTIES:

    TRAININGSMODUS A

    TRAININGSMODUS B

    TRAININGSMODUS C

    ONDERHOUD

    ë

    • Controleer regelmatig of alle onderdelen van het product op hun plaats zitten en
    of alle bouten goed vast zitten. Indien u loszittende onderdelen ontdekt, draait
    u deze aan.

    ë

    • Gebruik een droge doek om het product na gebruik te reinigen.
    De bovengenoemde functies zijn gegevens onthouden vanuit vorige sessies. Om
    de monitor te resetten, houd u de “MODE” knop 2 seconden ingedrukt.
    Deze monitor werkt op één (1) “AAA” batterij. Gelieve de batterij te vervangen
    indien het display vreemde tekens op de monitor toont. De monitor schakelt
    automatisch uit na 4 minuten geen signaal te hebben ontvangen.

    • Stel het apparaat niet bloot aan direct zonlicht en omgevingen met hoge
    temperaturen en luchtvochtigheid.
    • Dit apparaat is niet geschikt voor kinderen. Laat kinderen niet op of rondom het
    apparaat spelen.
    • Het product niet reinigen met schurende of bijtende reinigingsmiddelen zoals
    benzine of aceton.

    14

    15



  • Page 10

    OPWARMEN

    OPWARMEN
    SCHOUDER OPTREKKEN

    INTRODUCTIE

    Warm voor het trainen altijd uw spieren op. Begin met een simpel
    trainingsprogramma. Stel een doel of snelheid voor uzelf voor elke oefening, wat u
    gemakkelijk kunt halen. Als u uw dagelijkse training elke twee dagen wisselt,
    vermindert u de verzuring in de spieren en daarmee het spierpijn. Begin en beëindig
    elke training door uw spieren 7 tot 10 Minuten lang te strekken.

    Til uw rechterschouder naar uw oor. Vervolgens ook uw
    linkerschouder, maar laat tegelijkertijd uw rechterschouder
    terugzakken. Herhaal dit acht maal met zowel uw rechter- als
    uw linkerschouder.

    Aanbevolen opwarmprogramma

    Een succesvol trainingsprogramma bestaat uit opwarmen, trainen en afkoelen. Dit
    programma dient u minstens twee maal per week; het beste zelfs drie maal per
    week te doen, met een rustperiode van één dag tussen de oefeningen. Na een paar
    maanden kunt u uw training opvoeren tot vier tot vijf maal per week.

    Opwarmen en afkoelen

    Het opwarmen is een zeer belangrijk deel uw trainingsprogramma en dient iedere
    keer voor de training te worden gedaan. Het bereidt uw lichaam vóór op een
    zwaardere training door het opwarmen en strekken van uw spieren, waarbij uw
    bloedsomloop in beweging komt en uw hartslag omhoog gaat en uw spieren
    daardoor meer zuurstof ontvangen. Herhaal deze oefeningen aan het einde van de
    training zodat er geen verzuring van de spieren plaatsvind (spierpijn). Wij stellen het
    volgende opwarm- en afkoelprogramma voor:

    ZIJWAARTS STREKKEN

    De armen langs uw zij omhoog bewegen tot boven uw hoofd
    uitstrekken.
    Met de rechterarm zo ver mogelijk naar het plafond strekken en
    een seconde lang volhouden. U dient spanning aan uw
    rechterkant te voelen. Hetzelfde met de linkerarm herhalen.
    Herhaal deze strekoefening in totaal acht keer zowel met rechts
    als met links.

    STREKKEN VAN DE HAMSTRING
    HET HOOFD DRAAIEN

    Het hoofd eenmaal naar rechts buigen, tot u de
    linkerkant van uw nek voelt aanspannen. Hoofd
    terugdraaien, kin richting het plafond strekken en de
    mond geopend houden. Het hoofd naar links draaien en
    het hoofd een seconde lang tegen de borst drukken.
    Herhaal dezelfde beweging aan de rechterkant. Herhaal
    dit twee maal in beide richtingen.

    Ga op de grond zitten en strek uw rechterbeen uit.
    Plaats de zool van de linkervoet tegen de
    binnenkant van uw bovenbeen. Het bovenlichaam
    zo ver mogelijk naar voren strekken en uw tenen
    aanraken.
    15 seconden volhouden. Herhaal de oefening met
    het linkerbeen gestrekt.

    BINNENSTE VAN HET BOVENBEEN STREKKEN
    Ga op de grond zitten en duw uw voetzolen tegen elkaar, uw
    knieën naar buiten. Trek uw voeten zo ver mogelijk naar uw
    lies.
    Voorzichtig uw knie op de grond drukken. 15 seconden
    volhouden. Herhalen.

    16

    17



  • Page 11

    BENODIGDE OPPERVLAKTE VOOR VEILIG GEBRUIK

    OPWARMEN

    Plaats uw Twist & Shape veilig op een vlakke en stabiele ondergrond.
    Het apparaat dient rondom een vrije ruimte te hebben van ten minste
    60 cm.

    RUIMTELIJKE OEFENINGEN

    3m

    Langzaam vanuit de heupen uit naar voor buigen,
    rug en schouders ontspannen houden en het
    lichaam naar voren trekken, tot uw handen de
    grond raken. Zo ver mogelijk naar doorbuigen en
    15 seconden lang volhouden.
    Herhalen.

    VRIJ TE HOUDEN VEILIGHEIDSRUIMTE

    3m

    TENEN AANRAKEN

    QUADRIZEPS STREKKEN

    Met één hand tegen de muur geleund, pakt u uw rechtervoet en
    trekt u deze naar boven. Breng uw hak zo dicht mogelijk naar uw
    billen. Vijftien seconden lang volhouden en met uw linkervoet
    herhalen. Deze oefening herhalen.

    1m

    KUITEN/ACHILLES STREKKEN

    Met de armen tegen een muur leunen en het linkerbeen
    voor het rechterbeen plaatsen. Het rechterbeen gestrekt
    en linkerbeen tegen de grond houden, vervolgens het
    linkerbeen buigen en met heupbewegingen in de
    richting van de muur naar voren leunen. 15 seconden
    lang aangespannen houden en hetzelfde met het
    andere been herhalen.

    18

    2.2

    m

    1m

    Licentiehouder: BODY ACTION ENTERPRISE CO., LTD.
    Adres: Nr. 42-3, SEC. 3, YA TAN RD., TAN TZU DIST,
    TAICHUNG DITY, TAIWAN, R.O.C. 42756
    Naam: Twist & Shape
    Type: BJ-10488
    Klasse: H

    19

    m

    2.2

    Gedistribueerd door:
    Tommy Teleshopping B.V.
    Koele Mei 52
    4816 JD BREDA
    Nederland






Report abuse

Libble takes abuse of its services very seriously. We're committed to dealing with such abuse according to the laws in your country of residence. When you submit a report, we'll investigate it and take the appropriate action. We'll get back to you only if we require additional details or have more information to share.

Product:

For example, Anti-Semitic content, racist content, or material that could result in a violent physical act.

For example, a credit card number, a personal identification number, or an unlisted home address. Note that email addresses and full names are not considered private information.

Forumrules

To achieve meaningful questions, we apply the following rules:

Register

Register getting emails for Body Action - Tommyteleshopping Twist and Shape at:


You will receive an email to register for one or both of the options.


Get your user manual by e-mail

Enter your email address to receive the manual of Body Action - Tommyteleshopping Twist and Shape in the language / languages: Dutch as an attachment in your email.

The manual is 4,86 mb in size.

 

You will receive the manual in your email within minutes. If you have not received an email, then probably have entered the wrong email address or your mailbox is too full. In addition, it may be that your ISP may have a maximum size for emails to receive.

Others manual(s) of Body Action - Tommyteleshopping Twist and Shape

Body Action - Tommyteleshopping Twist and Shape Manual - Dutch - 2 pages

Body Action - Tommyteleshopping Twist and Shape User Manual - Dutch - 1 pages


The manual is sent by email. Check your email

If you have not received an email with the manual within fifteen minutes, it may be that you have a entered a wrong email address or that your ISP has set a maximum size to receive email that is smaller than the size of the manual.

The email address you have provided is not correct.

Please check the email address and correct it.

Your question is posted on this page

Would you like to receive an email when new answers and questions are posted? Please enter your email address.



Info